Aktualności

Jak zamówić? – praktyczny przewodnik

Co tu kryć: system zamawiania jest na tym etapie dość niedoskonały. Ze względu na to, że nie blokuje z automatu możliwości wyboru różnych terminów w jednym zamówieniu, gorąco polecamy najpierw wybrać zakres dat, w którym chcecie wypożyczyć zabawki, a potem wybrać z tego, co jest dostępne. Zdajemy sobie sprawę, że to dość niewygodne, ale, wierzcie nam, pracujemy nad tym, by wkrótce było o wiele wiele lepiej.

Co jeszcze warto wiedzieć, zanim porwie Was zawartość katalogu?

  • Minimalny okres wypożyczania to 14 dni.
  • Wysyłamy zasadniczo dzień przed rozpoczęciem wybranego przez Was terminu, ale może się zdarzyć, że będziemy musieli skorygować daty, gdyby się okazało, że zabawka potrzebuje dodatkowego czyszczenia, naprawy czy wymiany. Co prawda system blokuje automatycznie 3 dni po każdym wypożyczeniu, ale nie zawsze w te 3 dni uda się dokonać koniecznych czynności, by rzecz mogła iść dalej w świat.
  • Minimalna kwota opłat z przesyłką to 49 zł.
  • Będziemy zamawiać kolejne sztuki najpopularniejszych zabawek, więc sprawdzajcie na bieżąco, czy nie zwalnia się termin 🙂 Wkrótce uruchomimy też wypożyczalniowy newsletter, w którym będziemy Was informować o wszelkich nowościach.
  • Obecnie można opłacić zamówienie tylko przelewem. Wkrótce uruchomimy bramkę płatności internetowych.
0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *